Czas pędzi nieubłaganie ... Masz już trzy lata Kochanie ...

Dokładnie trzy lata temu, 16.55 na świecie z pomocą lekarzy, przez cc przyszedł na świat nasz Syn. Był tak piękny, że męża pierwsze zdanie kiedy go zobaczył do położnej brzmiało : "Czy to na pewno moje dziecko?". 
Początki były trudne, zwłaszcza te szpitalne, kiedy musieliśmy tak długi czas spędzić poza domem, bez pomocy taty, która po cc okazuje się bardzo przydatna. 
Ale potem było już tylko lepiej. Nasze poznawanie się nawzajem, obserwowanie jak rośniesz, zdobywasz nowe umiejętności - to był zaszczyt. Za nami etap berbecia, stajesz się coraz bardziej samodzielny. O Twoim gadulstwie nie wspominam, bo brak mi na nie słów :) 


Jesteś radosny, szalony, rozbiegany. Inteligentny nad wyraz, choć i uparty. Lubisz poznawać świat i ufasz, że wszyscy są dobrymi ludźmi i nikt nie zrobi Ci krzywdy. 
Masz odpowiedź na każde pytanie, Twoja wyobraźnia nie zna granic. Coraz cześciej bawisz się sam wymyślając prze zabawne scenariusze. 
Jesteś charakterny, ale i masz wielkie serce. Kiedy się uderzę przybiegasz całować obolałe miejsce. Jesteś idealny. Taki jakiego sobie wyśniłam. Taki jakiego zawsze pragnęłam.

I taki pozostań Synku. 
Ufaj ludziom, lecz naucz rozróżniać się dobro od zła. Nie bój się wyzwań i podejmuj je z podniesioną głową. Jeśli będę potrafić znajdziesz zawsze we mnie pomocna dłoń. 
Odnajdź swoją pasję i realizuj marzenia. 
Bądź zdrowy, silny i radosny każdego dnia bardziej. 
Spoglądaj na świat i poznaj każdy jego zakątek. Niech słońce oświetla Ci każdą, najciemniejszą drogę. 
Kocham Cię Skarbie. Dziękuję Ci, za każdy dzień spędzony wspólnie. Za każdy uśmiech. 
Za to, że przy mnie jesteś. 

  
 2 komentarze:

Karolka pisze...

Zdecydowanie ten czas za szybko leci. Dzieci tak szybko rosną. Raz jeszcze wszelkich pomyślności dla Bartusia i dużo zdrowia, uśmiechu, pogody ducha oraz zdobywania nowych umiejętności :)

Unknown pisze...

Jak ten czas nieubłaganie leci. Ale miło patrzeć jak nasze dzieci rosną, jak z każdym dniem poznają świat, jak nabierają coraz większej samodzielności :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger