Majówka w Trójmieście.

Jeśli mieszkacie w Trójmieście, lub całkiem niedaleko, a nie macie żadnych planów w związku z tym, że pogoda jaka jest każdy widzi (deszcz, a nawet śnieg), to przybliżam Wam informacje o tym, co ciekawego dzieje się w naszej pięknej okolicy. 


W Sopocie, 1 maja, od godziny 13 możemy wziąć udział w Paradzie Mimów. Z Placu Konstytucji 3 Maja ruszy kolorowy korowód. 
Na Sopockich Błoniach od 11.30 odbędzie się Rodzinny Piknik. W programie zaplanowano warsztaty ogrodnicze, zajęcia rekreacyjne oraz zlot foodtrucków. Na miejscu będzie można również rozpalić własnego grilla. W tym samym miejscu 2 maja o godz. 10 odbędzie się turniej piłki nożnej. Równolegle na plaży przy wejściu nr 23 potrwają zawody siatkarskie, a w Szkole Podstawowej nr 8 rodzinny turniej ping-ponga. Z kolei 3 maja przez cały dzień będzie można wziąć udział w pikniku militarnym na Placu Przyjaciół Sopotu, zobaczyć rekonstrukcje walk wojów i nauczyć się garncarstwa na Grodzisku albo o godz. 12 ruszyć szlakiem sopockich Kurhanów spod Sanatorium Leśnik.Czytaj więcej na:
http://rozrywka.trojmiasto.pl/Majowka-w-Trojmiescie-Co-robic-n101083.html#tri

W Gdyni natomiast od 30 kwietnia do 3 maja trwać będzie Majówka przy Bulwarze, na której zaplanowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

W programie: 

STREFA AKTYWNOŚCI: zajęcia ruchowe, zawody sportowe 

STREFA GIER: turniej szachów, gry planszowe

STREFA WYSTAWCÓW: DESIGN / MODA / EKO / i inne RÓŻNOŚCI 

STREFA ARTYSTYCZNA: warsztaty / pokazy / muzyka 

STREFA GASTRONOMICZNA – strefa pyszności 

STREFA CHILLOUT’ U – relaks i odpoczynek 

W Strefie wystawców pojawi się wiele marek odzieżowych (dla dzieci i dorosłych), a jedną z ciekawszych jest stragan z przyprawami z całego świata :) 

My wybieramy się do kina i na Majówkę przy Bulwarze w niedzielę, a sobotę spędzimy zapewne na działce u babci i otworzymy sezon grillowy :) 
A Wy, jeśli chcecie złapać trochę świeżego powietrza zawsze możecie odwiedzić miejsca o których wspominałam w TYM poście. 

Bawcie się dobrze i odpoczywajcie!


3 komentarze:

Karolka pisze...

A na majówkę w Elblągu też masz jakieś propozycje? ;) Fajnie się zapowiada w Gdyni, szkoda, że nas nie będzie.

mother and son pisze...

Wy tam macie tyle atrakcji, że moje propozycje za blado wypadają przy Waszych możliwościach ;)

Unknown pisze...

Bardzo podobają mi się takie rodzinne formy spędzania czasu. Fajnie, że w Trójmieście macie aż tyle atrakcji na te pierwsze, wolne, majowe dni :). Nie mam dzieci, ale uwielbiam maleństwa moich kuzynek i z chęcią zabrałabym je na takie rodzinne pikniki :).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger