Wakacje w Gdyni !

Wybraliście już kierunek Waszych wakacji? a może ktoś z Was wybiera się do Trójmiasta? Mam dla Was małą ściągę miejsc, które warto odwiedzić w Gdyni lub w jej niewielkiej odległości.  
Nie, nie będą to Parki Naukowe czy Akwarium. Będą to miejsca, w których odpoczniecie, odetchniecie świeżym powietrzem, a Wasze dzieciaki pozwolą odpocząć swoim oczkom od ekranów telewizora czy komputera.


Molo w Orłowie. 

Jeśli woda będzie ciepła można się wykąpać. A jeśli pogoda nie dopisze, to tuż przy Skwerku jest fajny plac zabaw i alejki do jazdy na rolkach / rowerze. Ogród Botaniczny Marszewo.Sama usłyszałam o nim dość niedawno. Jako wielbicielka takich miejsc zamierzam w niedługim czasie odwiedzić je. Koniecznie. Nie wiem czemu, ale takie ogrody kojarzą mi się z Alicją w Krainie czarów. 


z tego co wiem, to prócz ścieżek, niespotykanych roślin i krzewów jest tam pokaźny plac zabaw :) 

Park Kolibki


To kolejne miejsce, warte odwiedzenia. Dużo miejsca do zorganizowania pikniku, ścieżki rowerowe, plac zabaw.  Jest też Park Adventure, gdzie czeka na Was trochę adrenaliny :)Park Miejski w Wejherowie 


w którym czeka Was moc atrakcji. Wejherowo jest przysłowiowy rzut beretem i tam również można spokojnie wybrać się na całodniową wycieczkę :) 
Jak widzicie Gdynia (Trójmiasto) skrywa przed Wami wiele pięknych i wartych obejrzenia miejsc. My mamy plan, aby odwiedzić je w te lato wszystkie. 

2 komentarze:

Unknown pisze...

Jak kiedys bede w tamtych okolicach,to postaram sie odwiedzic te miejsca :-)

Unknown pisze...

Jak kiedys bede w tamtych okolicach,to postaram sie odwiedzic te miejsca :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger