Pewniaki prezentowe dla Dzieci 3+ na Dzień Dziecka!

Już niedługo nasze Szkraby obchodzą swoje święto.
Przygotowałam dla Was 6 propozycji prezentowych, które bankowo zachwycą każdego 3 i czterolatka. Jak wiadomo takie Dzieciaki są cały czas w ruchu, więc skupiłam się właśnie na zabawkach tego typu, które rozwijają w nich poczucie koncentracji, i świetnie kształtują np. błędnik :)

Maluchy w tym wieku uwielbiają się wspinać, bujać, szaleć na zjeżdżalniach. Ale do rzeczy, oto 6 prezentów, które u nas byłyby HITAMI.


1. Drabinka Lil'Monkey. 
Jak zobaczyłam tą drabinkę od razu pomyślałam "O, to jest coś mega! Młody byłby w siódmym niebie". Ostatnio pokochał ścianki wspinaczkowe, a na swoim przedszkolnym placu zabaw wspiął się na piramidzie sznurkowej na najwyższy poziom. 
do kupienia TUTAJ 

2. Drewniany domek.
Nasze marzenie na działeczkę. Najlepiej ze zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową, piaskownicą. W sezonie wiosenno-letnim w internecie można znaleźć ich multum. Jeśli ktoś z Was potrafi sam zbudować - zazdroszczę talentu, bo koszty są wysokie - nie da się ukryć. 

3. Huśtawka bocianie gniazdo.
Bardzo fajna, pojemna huśtawka, która może być pirackim statkiem np. ;) 
do kupienia TUTAJ


4. Rowerek biegowy
 Jeśli Wasze Dziecko nie posiada jeszcze tego sprzętu, bo nie chciało, lub Wy zastanawiacie się czy to dobry prezent.. Odpowiedź brzmi : TAK.
Bart kocha swój rowerek. Najchętniej jeździłby codziennie i wszędzie. Mamy właśnie ten od Weeride i nie zamieniłabym go na żaden inny. 
polecamy TEN MODEL

5. Zabawki ogrodowe - taczka, wózek do ciągnięcia.
Możemy zapakować swoje skarby i wyruszyć na wycieczkę do lasu, lub pozbierać owoce na działce. Wader zawsze i wszędzie się sprawdza. Zachwyca trwałością i różnorodnością. 
do kupienia TUTAJ

6. Trampolina ogrodowa
Ten prezent uszczęśliwi nie tylko dziecko - bądźmy szczerzy ;)
do kupienia TUTAJ


a Wy co planujecie kupić swoim Dzieciakom?
4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Na szczęście mój syn ma dopiero 2 latka i potrafi cieszyć go zwykły karton ;)

Unknown pisze...

Bardzo ciekawe, zachęcające do spędzania czasu na dworze, prezenty! :)

mother and son pisze...

Dla nas najlepsze!

greeneyekitty22 pisze...

ja zamówiłam Deniskowi kulodrom, a Lili domek z małymi ludzikami..ogrodowe prezenty odpadają bo ogrodu nie mamy, ale gdybyśmy mieli to inspiracja by się pewnie przydała :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger