Parki dinozaurów, które warto odwiedzić z dzieckiem.

Jako iż zostałam obdarzona potomkiem płci męskiej szukam różnorakich rozrywek, które przypadną do gustu mojemu małemu tarzanowi. Bartek jest typem dziecka, który musi się porządnie wybiegać, wyskakać, wyszaleć przez duże "W". I nie ukrywam cieszy mnie to. Nie stoję nad nim z trzęsącymi nogami, tylko dopinguje i uśmiecham się kiedy zeskakuje z coraz to wyższych szczebli drabinki, na rozgrzany piasek na plaży. 
Lubię Go obserwować. Lubię, kiedy w Jego małej głowie rodzą się pomysły na nowe wykorzystanie zwykłych dziecięcych urządzeń na placu zabaw. 


Zaraz wakacje i chociaż nam pewnie fundusze nie pozwolą odwiedzić całego grona miejsc z atrakcjami w całej Polsce, przygotowałam dla Was małą ściągawkę. 
Ściągawkę miejsc do których naprawdę warto zajrzeć jeśli macie w domu małego ciekawskiego chłopca. Na pierwszy ogień idą : 


DINOPARKI.

Odnoszę wrażenie, że Parki z tymi prehistorycznymi gadami powstają jak grzyby po deszczu. Nie ukrywajmy, że fajna sprawa. Wielkie ruchome dinozaury i owady zapewnią Wam dawkę porządnej adrenaliny. Najmłodszym na pewno spodoba się park bajek i stworzeń wodnych. Co więcej można pobawić się w odkrywcę i samemu wykopać dinozaura ze skały - Wow! 

ZATORLAND bo o nim mowa powyżej, to największy w Polsce Park z ruchomymi dinozaurami, wchodząc na jego stronę www. mam problem z kolejnością tego co chciałabym zobaczyć i się dowiedzieć. 
źródło zdjęć : KLIK

Wygląda super, nie? Aż chciałoby się jechać od razu..

Drugi Park Dinusiowatych znajduje się w Bałtowie. 
Do obejrzenia w JURA PARK'U macie ponad 100 modeli o naturalnej wielkości. 
Park mieści się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego i prócz odwiedzenia Gadów, można spędzić fajnie czas na wyczesanych placach zabaw.

Trzeci Park mieści się w Łebie. Prócz standardowych modeli znajdziecie tam też dinokino oraz możecie wziąć udział w warsztatach lepienia z gliny. 
Prócz standardowego spaceru możemy też popływać łódko-podobnym czymś i pojeździć w pojeździe Flinstonów! Wypas, co? :)


Te trzy Parki Dinozaurów to jedne z największych i najbardziej polecanych. Jak wspominałam, zdaje sobie sprawę, że jest ich dużo więcej. I fajnie, wydaje mi się, że takie miejsca są potrzebne i odwiedzenie ich sprawia dużo radości nie tylko dzieciakom :) 


2 komentarze:

Unknown pisze...

Byliśmy i w Zatorze i w Bałtowie :) Jeśli chodzi o Zatorland to w kompleksie jeat kilka parków, ale wart obejrzenia jest tylko ten z dinozaurami. W Bałtowie natomiast cały kompleks był wspaniały z każdą jedną atrakcją :)

Unknown pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger