Kwiatki na Dzień Matki. {kartki i nie tylko}

Za niedługi czas piękne święto. Dzień Matki. Mimo, że za oknem pogoda jesienna, warto sięgnąć po wiosenne rozwiązania. Każda mama ucieszy się z kolorowych i kwiecistych prezentów. Mam dla Was kilka propozycji kartek - laurek, oraz kwiatki na brystolu, które można "posadzić" na oknie.
Poza tym piękna ramka do powieszenia, w którą można wsadzić zdjęcie, lub powiesić tak jak jest. 

Do wykonania tej laurki potrzebne są ścinki z temperówki :) oraz połamane kredki świecowe. Postarajcie się, aby ścinki były jak najdłuższe, bo krótkie nie dadzą tak fajnego efektu. Posmarowany klejem środek kwiatków, wypełnijcie okruszkami z temperowanych świecówek. 

Drugą laurkę zrobiliśmy ze zwiniętych drucików kreatywnych oraz pomponików.Kolejny genialny prezent to domek - zawieszka. Możecie go ozdobić w dowolny sposób, my użyliśmy guzików. A konstrukcja to nic innego jak patyczki lekarskie. 
Kwiatki na okno.
Szablon na twardym papierze, ja użyłam kawałka kartonu.Łodygę i doniczkę zrobiłam z filcu, zaś kwiatek z kolorowego papieru. 


Drugi kwiatek podobnie, z tymże łodyga jest z patyczka lekarskiego :) I jeszcze kilka oryginalnych inspiracji z niezawodnego pinterest
Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger