maja 18, 2017

Rozbudź swoje zmysły filiżanką doskonałej kawy.

Kubek kawy. To nie rozłączny element każdej mamy, każdego taty. Oczywiście zdarzają się wyjątki jak od każdej reguły, ale obstawiam, że większość z Was nie wyobraża sobie rozpocząć dnia bez filiżanki kawy. Jaka powinna być idealna kawa? 
Powinna rozbudzać wszystkie zmysły. Jej idealny aromat wodzić na pokuszenie i stawiać na nogi cały dom. Ten moment, kiedy wychodząc z łazienki czujesz unoszącą się w powietrzu subtelną woń naturalnie palonych ziaren. To prawie jak darmowa wycieczka do Kolumbii. Zamykasz oczy i masz wrażenie, że tuż przed Tobą stoi piec bębnowy, w którym palą się Kolumbijskie skarby. 

Długi, niekończący się posmak. Pozostawiający na rozgrzanym podniebieniu i języku czysty smak prażonych migdałów, ziół, karmelu, czekolady. Mieszanka totalnie egzotyczna. Przyjemna, nie dająca się zapomnieć. 

Podana w ładnej filiżance, lekko parująca, ale nie parząca języka. Dająca poczucie, że ten dzień, który właśnie z nią rozpoczynasz będzie dobry, że spotka Cię dziś całe mnóstwo przyjemności. Ona jest biletem, gwarancją doskonałości. 

Kawa Blend Caribe, to 100% Arabica, pochodząca ze starannie wyselekcjonowanych plantacji w Ameryce Środkowej i Południowej. Niezwykle subtelny, pełny smak z doskonałym aromatem i długim przyjemnym zakończeniem. 


Colombia natomiast pochodzi z regionu Armenii (W Kolumbii), z plantacji położonych na wysokości 800-900 m. n.p.m. Charakteryzuje się czystością smaku. Uwodzi nutą prażonych migdałów, ziół, karmelu i czekolady. 

W swoim życiu niejedną kawę już piliśmy z małżonkiem. Nie jedna zachwycała smakiem, aromatem. Ale te od Cafes Guilis polecimy w ciemno, każdemu. Nie wiedzieliśmy, że przy spożywaniu nektaru przemęczonych rodziców mogą jeszcze spotkać nas nowe doznania. Jedna kawa a tyle radości. 

Cafes Guilis skuś się i Ty ;) 


4 komentarze:

Siostry Dają Radę pisze...

Uwielbiam dobra kawę nie wyobrażam sobie dnia bez niej.

Maciej Wojtas pisze...

A propos nie kończącego się posmaku :)

Podobno w Chinach sprzedają przekąski, które reklamowane są w bardzo podobny sposób (po prostu ich smak przez wiele godzin "wraca" do konsumenta - jakkolwiek obrzydliwie to zabrzmi).

A co do kawy - bez niej nie otwieram laptopa :)

Żaneta B. pisze...

Maciej, nie słyszałam nigdy o tych przekąskach ;) Faktycznie nie brzmi apetycznie ;)

Mamoholiczka pisze...

Lubię pić dobrą kawę.I chociaż mam wrażenie, że kompletnie na mnie nie działa, to nie wyobrażam sobie bez niej poranków.

Copyright © 2016 Mother and Son , Blogger