Rozbudź swoje zmysły filiżanką doskonałej kawy.

Kubek kawy. To nie rozłączny element każdej mamy, każdego taty. Oczywiście zdarzają się wyjątki jak od każdej reguły, ale obstawiam, że większość z Was nie wyobraża sobie rozpocząć dnia bez filiżanki kawy. Jaka powinna być idealna kawa? 
Powinna rozbudzać wszystkie zmysły. Jej idealny aromat wodzić na pokuszenie i stawiać na nogi cały dom. Ten moment, kiedy wychodząc z łazienki czujesz unoszącą się w powietrzu subtelną woń naturalnie palonych ziaren. To prawie jak darmowa wycieczka do Kolumbii. Zamykasz oczy i masz wrażenie, że tuż przed Tobą stoi piec bębnowy, w którym palą się Kolumbijskie skarby. 

Długi, niekończący się posmak. Pozostawiający na rozgrzanym podniebieniu i języku czysty smak prażonych migdałów, ziół, karmelu, czekolady. Mieszanka totalnie egzotyczna. Przyjemna, nie dająca się zapomnieć. 

Podana w ładnej filiżance, lekko parująca, ale nie parząca języka. Dająca poczucie, że ten dzień, który właśnie z nią rozpoczynasz będzie dobry, że spotka Cię dziś całe mnóstwo przyjemności. Ona jest biletem, gwarancją doskonałości. 

Kawa Blend Caribe, to 100% Arabica, pochodząca ze starannie wyselekcjonowanych plantacji w Ameryce Środkowej i Południowej. Niezwykle subtelny, pełny smak z doskonałym aromatem i długim przyjemnym zakończeniem. 


Colombia natomiast pochodzi z regionu Armenii (W Kolumbii), z plantacji położonych na wysokości 800-900 m. n.p.m. Charakteryzuje się czystością smaku. Uwodzi nutą prażonych migdałów, ziół, karmelu i czekolady. 

W swoim życiu niejedną kawę już piliśmy z małżonkiem. Nie jedna zachwycała smakiem, aromatem. Ale te od Cafes Guilis polecimy w ciemno, każdemu. Nie wiedzieliśmy, że przy spożywaniu nektaru przemęczonych rodziców mogą jeszcze spotkać nas nowe doznania. Jedna kawa a tyle radości. 

Cafes Guilis skuś się i Ty ;) 


4 komentarze:

Siostry Dają Radę pisze...

Uwielbiam dobra kawę nie wyobrażam sobie dnia bez niej.

Unknown pisze...

A propos nie kończącego się posmaku :)

Podobno w Chinach sprzedają przekąski, które reklamowane są w bardzo podobny sposób (po prostu ich smak przez wiele godzin "wraca" do konsumenta - jakkolwiek obrzydliwie to zabrzmi).

A co do kawy - bez niej nie otwieram laptopa :)

mother and son pisze...

Maciej, nie słyszałam nigdy o tych przekąskach ;) Faktycznie nie brzmi apetycznie ;)

Mamoholiczka pisze...

Lubię pić dobrą kawę.I chociaż mam wrażenie, że kompletnie na mnie nie działa, to nie wyobrażam sobie bez niej poranków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger