Sandały z zakrytymi paluszkami od butki.pl - Nasz najlepszy wybór!

Są takie przyzwyczajenia, którym człowiek zostaje wierny, bo po prostu się sprawdzają. 
Po co więc zmieniać coś, co jest dobre i co w praktyce okazuje się strzałem w dziesiątkę? 

Tak właśnie jest z co rocznym wyborem sandałków dla Bartka. To już trzecie lato kiedy kupujemy tego typu obuwie. W pierwsze swoje - miał trzy-sześć miesięcy, więc naturalne było że stawialiśmy raczej na gołe stópki niż na niechodkowe sandałki. Odkąd zaczął śmigać na swoich nogach, zawsze decydujemy się na sandały z zakrytymi paluszkami. W tym roku bałam się, że będzie problem, gdyż ja nie z tych, którzy kupują sandały za +90 zł, bo nie widzę w tym większego sensu. Dziecięca stopa tak szybko rośnie, każdy sezon to nowe obuwie. 
Tegoroczna oferta marketu w którym zawsze kupowaliśmy sandałki mnie nie zachwyciła. Ich obuwie było mocno zabudowane i kolory takie nijakie. Dlatego zdecydowaliśmy się na zakupy w butki.pl .

Oglądając ich ofertę miałam wielki problem. Z wyborem. 
Sandałków z zakrytymi paluszkami jest TYLEEEE, że długo nie mogliśmy się zdecydować. 
Sklep ma bardzo bogatą ofertę, dodatkowo co chwile któreś są w promocji. 

W końcu zdecydowaliśmy się na sportową wersje sandałów AXIM. Sandałki posiadają antypoślizgową, stabilną podeszwę, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo podczas poruszania się. Wnętrze bucika wykonane jest ze skóry naturalnej, co zapewnia dziecku swobodę i komfort poruszania się, oraz swobodne oddychanie dziecięcej stópki. 
Dodatkowe plusy to wyprofilowana wkładka, oraz wygodne zapięcie na rzepy, dzięki czemu przedszkolak nie będzie stresował się, przy samodzielnym ubieraniu. Zakryty przód to dla nas pierwszorzędne kryterium ze względu na bezpieczeństwo. Niejednokrotnie mi, podczas spacerów w sandałach wbijał się patyk pod stopę, dlatego nie wyobrażam sobie, aby taka sytuacja spotkała Misia. 

Zachęcam Was do śledzenia profilu na Facebooku gdyż często pojawiają się informacje o promocjach, które znajdziecie w sklepie. 

A my polecamy Wam sklep ze względu na bogaty wybór, niskie ceny, profesjonalną obsługę i szybką wysyłkę. Tak powinny działać wszystkie sklepy, które prowadzą sprzedaż on-line. A Wy, na co zwracacie uwagę przy zakupie tego typu obuwia? Co jest waszym głównym kryterium? 

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger