Miejsce warte odwiedzenia : Loopy's World Gdańsk.


"Loopy’s World to największy w Polsce plac zabaw, czynny cały rok.
Tutaj nikt się nie nudzi! Zapewnimy Twojemu dziecku i całej rodzinie najlepszą rozrywkę, mnóstwo atrakcji, miłą atmosferę, profesjonalną obsługę oraz zadbamy o Waszą aktywność fizyczną.
Na terenie Centrum działa Restauracja Loopy’s serwująca pyszne przekąski, pełnowartościowe rodzinne obiady, napoje i desery. Nasza specjalnością jest pizza prosto z pieca i przepyszne makarony!"
To właśnie to miejsce, w którym ogromną trudność sprawi Wam zrobienie ostrego, nierozmazanego zdjęcia Waszemu maluchowi. 

Ilość konstrukcji, która została oddana do użytku, tunele, zjeżdżalnie, trampoliny, drabinki zapierają dech w piersiach nie tylko z powodu zmęczenia. Średnio w trakcie zabawy dzieci pokonują w Loopy’s dystans 5 km! {To już wiem dlaczego miałam wczoraj zakwasy! Przebiegłam 5 km!} 
Myślę, że idealne hasło reklamowe dla tego Centrum rozrywki brzmi "Chcesz zmęczyć swoje dziecko? Przyjdź do Loopy's World" :) 

Zajechaliśmy z rana, kiedy dzieci było jeszcze stosunkowo niewiele, chłopaki zrobili rozeznanie terenu, a my matki zaprzyjaźniłyśmy się z rozmieniaczem pieniędzy. Przygotujcie sobie dużo 2 złotówek. W cenie biletu macie dostęp do sali, a cała reszta w postaci automatów, gokartów, elektrycznej kolejki, automatów z grami zręcznościowymi są płatne dodatkowo. Loopy's World to największy plac zabaw w Polsce. Znajdziecie go nie tylko w Gdańsku, ale i we Wrocławiu. Jeśli macie chęć możecie zorganizować tam urodziny swojego dziecka. Sala przygotowała kilka pakietów animacyjnych połączonych ze swobodną zabawą na placu zabaw. 

Jak się biega te 5 km to na bank potem jest się głodnym i spragnionym. W placowej restauracji napełnicie do syta i smacznie duże i małe brzuszki. Skosztujecie pysznych deserów, lemoniad i zjecie oczywiście lody. 

Sala jest czysta, toalety również jedyne do czego mogę się przyczepić to mało miejsc siedzących dla rodziców poza restauracją. Przydałoby się więcej puf, kanap dla nich.

Polecamy zabawę w Loopy's World.  


2 komentarze:

Magda pisze...

Do Gdańska mamy kawałek drogi ale we Wrocławiu dość często bywamy. Jak tylko pogoda będzie mało spacerowa dziewczynki na pewno ucieszą się z takiej sali zabaw. Sama lubię dobrze przemyślane sale zabaw, gdzie dzieci mogą się wybiegać i poużywać swoich mięśni:)

Agata Wierzgacz pisze...

Zabawa była pewnie super , i oto chodzi 👍 super fotki

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger