Projekt Podróże Dużych i Małych : Kozi Gród. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi.

Po czym poznać, że restauracja, w której chcecie zjeść obiad podaje smaczne dania, które nie przysporzą Wam problemów żołądkowych? 

Po dużej liczbie gości. Jasne, że tak. 

Po czym poznać, że hotel, do którego przyjechaliście jest pozytywnie nastawiony do pobytu waszych dzieci, że będą się tak świetnie bawiły? 

Po tym, że jak schodzicie na posiłek do hotelowej restauracji przy każdym stoliku siedzi co najmniej jedno dziecko i nikogo nie dziwi oraz nie przeszkadzają głośniejsze, radosne rozmowy. 

W ramach autorskiego projektu wybraliśmy się do Koziego Grodu, który wzięliśmy pod naszą czujną lupę tak, aby przedstawić wam najbardziej przydatne informacje i odpowiedzieć na pytania :
"Czy to Hotel, w którym warto spędzić rodzinne wakacje?",  "Czy posiada odpowiednie udogodnienia dla najmłodszych gości?" 

Przekonajcie się sami!Zaledwie 25 km od Gdańska, wśród Kaszubskich jezior i lasów, na podbudowie rodzinnej pasji, powstał Hotel Kozi Gród, który hołduje wielu cennym wartościom. Przyjaźnie nastawiony do gości, zwierząt, środowiska naturalnego. 
Jedno jest pewne: nie da się tam nudzić.


Pokój z dużym, małżeńskim łóżkiem oraz dostawką. Łazienka na miejscu oczywiście. Podstawowe wyposażenie: czajnik, telewizor, wygodne fotele. Pościel czysta, zaciemniające rolety (dzięki czemu nie martwiliśmy się o to, że o 21:00 jest jeszcze widno, a Młody już ma spać). Za naszymi balkonowymi drzwiami rozpościerał się spory taras ze stolikiem na którym gdyby tylko nie padało, chętnie wypiłabym kawę. Pokoje czyste, przestronne, ręczniki wymieniane codziennie. Na recepcji możecie poprosić także o podstawkę do umywalki i dziecięcą deskę sedesową.  

Co do nudy i pogody.. 
Niestety trafiliśmy na okropnie deszczowe dwa dni i  nie mogliśmy w pełni wykorzystać potencjału, który oferuje nam zewnętrzny teren zielony z atrakcjami dla rodziców i dzieci. Ale nie oznacza to, że siedzieliśmy w pokoju i słuchaliśmy jęków znudzonego Bartka. Co to, to nie!


W Kozim Grodzie znajduje się Centrum Rekreacji. Basen, jacuzzi, sauna, siłownia. Możecie korzystać z dobrodziejstwa tych cudownych miejsc bez obaw. Nie było tłumów, więc spędzaliśmy czas kameralnie, bardzo rodzinnie i radośnie. Nikomu nie przeszkadzał radosny śmiech naszego małego pływaka, który najchętniej moczyłby się cały dzień. Na basenie znajdziecie spory kosz z zabawkami, kółkami, pływakami, deskami, makaronami do pływania. Dla zmęczonych po pływaniu są też bardzo wygodne leżaki. 

Na terenie hotelu znajduje się przedsionek z zabawkami (przy torze do gry w kręgle), odbywają się animacje, a w ogrodzie znajduje się piękny plac zabaw i drewniany domek. 
Atrakcją jest także mini zoo z koziołkiem, kozą i konikiem. Ze względu na wspomnianą pogodę odwiedziliśmy zwierzaczki krótko. 
Jeśli chodzi o nas - rodziców. Animacji nie mieliśmy ;) , ale podczas gdy nasze dziecię korzystało ze swoich, poszliśmy pograć w pin - ponga i bilarda. Są także dwa tory do gry w kręgle. 

Okolica i otoczenie zachęcają do spędzania wolnego czasu właśnie na świeżym powietrzu. Jest mnóstwo miejsca i kryjówek do zabaw w chowanego :) Między drzewami wiszą leżaki, są ławki, boiska do uprawiania sportów. 
Na środku jest także zarybiony staw z rowerkiem wodnym. Uważajcie na komary, wyszliśmy z Bartkiem na 15 minut i moja noga została pożarta w sześciu miejscach. Koniecznie zabierzcie spray na te złośliwe owady. 

Jedzenie przepyszne. Szwedzki stół uginał się pod różnorodnymi daniami. Sery, twarożki, dżemy, mięsa, zupy, placuszki, makarony, ciasta, owoce. Zapewniam Was, że każdy niejadek znajdzie coś dla siebie. Nasz Bartek wychodził najedzony, a tata przejedzony, bo tyle było dobroci, że chciał spróbować chociaż po troszku wszystkiego ;) 
Mega atrakcją była możliwość przyrządzenia sobie gofrów. Genialny sposób na deser. W restauracji prócz pyszności znajdziecie także udogodnienia dla najmłodszych: sztućce, talerzyki, foteliki do karmienia. 

1. Centrum rekreacji : basen i jacuzzi. Czysto, kameralnie i bez tłumów. 
2. Zielony teren z placem zabaw i trampolinami. Jest wszystko czego do pełni szczęścia potrzeba dzieciakom :) 
3. Obsługa na recepcji. Panie i panowie bardzo pomocni, uśmiechnięci. 
4. Jedzenie : każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. 


1. W międzyczasie oczekiwania na animację spędziliśmy chwilę w przedsionku zabaw. Jest w nim kilka atrakcyjnych zabawek, ale naszym zdaniem warto byłoby stworzyć i powiesić regulamin korzystania z tego pomieszczenia. Głównym punktem, który mógłby się tam znaleźć,  powinno być uświadomienie rodziców, że nie tylko ich dziecko bawiło się tymi zabawkami i należy zwrócić uwagę, aby dzieci nie niszczyły zabawek. Inni także będą chcieli z nich skorzystać. 
Podobnie z pożyczaniem. Skoro jest miejsce do zabawy, nie wyobrażam sobie, aby moje dziecko zabierało z niego zabawki.  

2. Brakowało mi trochę animacji ruchowych. Podczas naszego pobytu dzieci miały zajęcia z animatorką. Rozmawiali o ekologii, budowali karmnik, poszli na kręgle. Dla mnie takie animacje to tańce, gra w piłkę, gumę, klasy, podchody. Poza tymi dwiema sprawami nie mamy się do czego przyczepić. Zmęczeni, przepracowani rodzice, wybierając się na rodzinny wypoczynek z dziećmi, na pewno się zrelaksują , złapią oddech i trochę się rozerwą. 

Zdecydowanie polecamy wam Hotel Kozi Gród jako HOTEL IDEALNY na wakacyjny (i nie tylko) odpoczynek dla całej rodziny. 


Dziękujemy za możliwość odwiedzenia i złapania oddechu w tak pięknym miejscu. 


1 komentarz:

Kasia7212 pisze...

Super że wyjazd sie udał pomimo kaprysnej pogody

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger