Blog Matters 2017 czyli o spotkaniu w Mielnie.

17 i 18 września miałam spędzić na nadmorskim evencie w Hotelu Unitral w Mielnie. Los chciał inaczej i niestety nie udało mi się być na dwóch dniach prelekcji. Bartek się rozłożył totalnie i serce matki pognało mnie to mojego Okruszka. Ale żeby nie było! Sobota była równie aktywna i interesująca. 

Prelekcje. 
Spotkanie rozpoczęła Agata Ciesielska z Cyk Cyk Studio, która opowiedziała nam na temat fotografii produktowej. Bardzo ciekawe informacje, tajniki wspomagające naszą pomysłowość. Agata zdradziła nam co zrobić, aby nasze zdjęcia zbierały miliony lajków na Instagramie, co było niezmiernie przydatne! Prócz zdjęć ważna jest też treść, a tematem tym zajęła się Ewa Popielarz
Ewa przedstawiła nam prezentację "Copywriting w skali makro. Jak, gdzie, kiedy i za ile" w której radziła nam jak pisać teksty za które ludzie będą chcieli nam płacić. Gdzie bywać, gdzie się pokazywać. Jak połączyć wychowanie dzieci z pracą i ile można na tym zarobić. Wykład był bardzo przystępny i pomocny. W sobotę wzięłam jeszcze udział w prelekcji : Anity Bednarczyk  "Tajniki skutecznej ikonografiki", która szczerze mówiąc średnio mnie zainteresowała, oraz Agaty Ossowskiej nt. "Happy Marketingu".
W niedzielnym zestawieniu ominęły mnie : 

No cóż - są rzeczy ważne i ważniejsze :) 

Sama organizacja w wykonaniu zespołu M&M (czyli Monika i Milena) dostaje ode mnie mocną 5! Dziewczyny spisałyście sie super i bardzo dziękuję Wam za możliwość spędzenia z Wami, uczestniczkami i prelegentkami choć tego jednego dnia. 

Sponsorzy i patroni medialni : 

Sponsor główny : MPS International w Koszalinie , 


Patroni wydarzenia : 

Partnerzy akcji książkowej "Weź mnie".

Patroni Medialni : 
   
Fotografie: Ola Piec


1 komentarz:

Monika Kilijańska pisze...

Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie będzie żadnych chorobowych problemów i zostaniesz na dwa dni.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger