Wyczekując wiosny razem z Misią i jej małymi pacjentami {nowość wydawnicza Zielonej Sowy}
Końcówka ciąży (34 tydzień w poniedziałek) nie należy do łatwych. Ciężko mi siedzieć z dużym brzuszkiem na podłodze i bawić się z Bartkiem. Niestety, ten miesiąc musimy się jakoś przemęczyć, a syn na szczęście należy do wyrozumiałych. Póki co staramy się nadrabiać to czego nie możemy robić na podłodze - na kanapie. Więc nowości książkowe od naszych ulubionych wydawnictw pospadały nam dosłownie z nieba. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że nasz synek jest małym molikiem książkowym. Często sam przynosi książki, z prośbą aby Mu poczytać. 
Kolejna część przygód młodej pani weterynarz Misi idealnie wpasowuje się w panującą na dworze aurę. 
Bohaterowie zmęczeni już wszelkimi opadami z szarego i zachmurzonego nieba, wypatrują wiosennych przebłysków słońca. 

W tej części "Misia i jej mali pacjenci" nasza ruda koleżanka ratuje z opresji leśne zwierzątka. Ale przez Jej niedyspozycję chorobową, ktoś będzie musiał jej pomóc. Na wysokości powierzonych zadań, z radością stanie osoba, którą mieliśmy już okazję poznać we wcześniejszych częściach serii. 

Nie zabraknie też pomocnego Popika, białego terriera, który niczym pielęgniarz wspiera we wszystkich poczynaniach Misię. 

W książkach Anielii Cholewińskiej - Szkolnik, za każdym razem naszą uwagę przyciągają niesamowite ilustracje, wykonane przez Agnieszkę Filipowską. Jeśli miałabym opisać je jednym słowem : CUDOWNE. Seria Misi jest bardzo przyjemna i my wracamy do niej bardzo często. To świetne opowiadania, nadające się nie tylko na wieczorną lekturę przed spaniem. Choć ich delikatność ma to do siebie, że pozwala dzieciom się wyciszyć i śnić o przeczytanych przygodach bohaterki. 

Jeśli jeszcze nie znacie Misi, polecamy Wam zapoznać się z naszym poprzednim wpisem recenzenckimi tej serii. Zapewniamy, że będziecie zachwyceni i polubicie się z Nią od pierwszej przeczytanej strony. -> TUTAJ KLIKNIJ Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger