Jak świadomie wspomagać naturalny rozwój skóry przedszkolaka? Razem z Oillan Junior to proste!

Bartek jest alergikiem. Nie ma raczej problemów ze skórą, chociaż bywa ona podrażniona, sucha i jak to u dziecka - jest wrażliwa. Dlatego mimo tego, że jest już przedszkolakiem staramy się aby otrzymywała ona jak najbardziej naturalne składniki do zrównoważonego rozwoju.  

Żel do mycia ciała i włosów
Codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna. Sięgając po delikatny żel Oillan Junior delikatnie oczyszczamy jego skórę oraz włosy, nie zaburzając naturalnej bariery ochronnej.  W składzie znajdziemy hipoalergiczny bisabolol, który chroni skórę przed powstawaniem zaczerwienień, łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie.
Aktywny kompleks nawilżający pielęgnuje oraz skutecznie chroni skórę i włosy przed przesuszeniem. Łagodna formuła żelu nie podrażnia oczu i nie powoduje łzawienia. Preparat pozostawia na skórze delikatny film ochronny. 
Żel bardzo delikatnie się pieni i nie ma drażniącego zapachu. Wszystko zostało bardzo starannie wyważone, na tyle, że mam pełną świadomość tego, że to jeden z najlepszych kroków w dbałości o Jego skórę.
 • Produkt polecany dla dzieci powyżej 3. roku życia.
 • Nie zawiera oleju mineralnego, pochodnych ropy naftowej, silikonów, parabenów, syntetycznych konserwantów, alkoholu, glikolu propylenowego, PEG, barwników.
 • Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, białek pszenicy, olejków eterycznych.
 • Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.
 • pH neutralne dla skóry.

Krem do twarzy i ciała

Póki co skóra twarzy nie wymaga zbyt wielu zabiegów. Zdarzają się jakieś drobne podrażnienia i po chłodnym dniu wysuszenia od wiatru czy niskiej temperatury. Jednak ograniczamy stosowanie kosmetyków do minimum potrzebnego. Sięgając w potrzebie po krem pielęgnacyjny Oillan doskonale nawilżymy i wzmocnimy wysuszone partie skóry naszej pociechy. 

Skład kremu to niemal 100% natury. Możemy mieć pewność, że skóra naszego przedszkolaka nie będzie narażona na zbędne chemiczne maltretowanie.

Naturalne oleje z baobabu oraz z wiesiołka odbudowują barierę ochronną, łagodzą świąd oraz przywracają skórze optymalny poziom nawilżenia. Olej perilla działa przeciwzapalnie, a równocześnie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Masło shea chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Skwalan z oliwek intensywnie regeneruje, zmniejszając nadreaktywność skóry.
 • Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry
 • Preparat może być stosowany u dzieci powyżej 3. roku życia
 • Nie zawiera parafiny, silikonów, parabenów i barwników
 • Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, białek pszenicy, olejków eterycznych.

Emulsja do ciała

U nas przydaje się zwłaszcza po całodziennej zabawie na kolankach. Skóra jest wtedy dość mocno wysuszona, podrażniona. Aktywny kompleks nawilżający emulsji zapewnia prawidłowe nawodnienie skóry, zapobiegając jej przesuszeniu. Dzięki zawartości naturalnych olejów z awokadoze słodkich migdałów i z baobabu – intensywnie odżywia i uzupełnia braki lipidów w barierze ochronnej skóry. Masło shea zapewnia ukojenie i łagodzenie podrażnień oraz zaczerwienień. Preparat pozostawia delikatną warstwę ochronną na powierzchni skóry.
 • Produkt polecany dla dzieci powyżej 3. roku życia.
 • Nie zawiera oleju mineralnego, silikonów, parabenów, syntetycznych konserwantów, alkoholu, glikolu propylenowego, PEG, barwników.
 • Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, białek pszenicy, olejków eterycznych.
 • Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.
 • pH neutralne dla skóry.


Podsumowując. 
Seria Oillan Junior to świetna propozycja dla świadomych rodziców, którzy podchodzą z dbałością do pielęgnacji skóry swojej starszej pociechy. 100% naturalnych składników, które odnajdziemy w składzie wesprze nas w drodze o zdrową i odpowiednio nawilżoną skórę naszego przedszkolaka. Rozwiewając wszelkie wątpliwości potwierdzamy : WARTO sięgnąć po te kosmetyki.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger