Motylki na ścianę. Piękna dekoracja dziecięcego kącika. (szablon)

Odkąd dowiedziałam się konkretnego terminu przybycia na świat naszej Królewny, rozpoczęliśmy bardzo aktywne przygotowania do powitania Jej po tej stronie brzuszka. Na pierwszy ogień poszła kołyska. Obawiałam się jej składania, ale poszło łatwiej niż myślałam i to bez instrukcji ;) Okazało się, że brakuje kilku śrubek, ale nasze domowe zapasy załatwiły sprawę. Oczywiście miałam super pomocnika, któremu zapał i optymizm wypływa dosłownie uszkami :) 

Kilka dni temu w przypływie uśpionej weny twórczej zrobiłam motylki na ścianę. Jakoś tak smutno wyglądała, a jako że Królewna gościć przez najbliższy rok będzie w naszym pokoju, chciałam jej jakoś upiększyć ten kącik. Wyobrażam sobie jak leży w kołysce i spogląda na "fruwające" motylki. 

Ich wykonanie jest bardzo proste. Wystarczy odrysować wycięte szablony na zgiętych na pół papierach kolorowych. To ile potrzebujecie - jest indywidualną sprawą. Ułatwieniem jest właśnie odrysowywanie ich na zgiętych kartkach, bo macie wtedy idealnie odznaczony środek. 
Ja korzystałam z tych szablonów poniżej : 


 

Efekt końcowy mnie satysfakcjonuje. a Wam jak się podoba? :)  
Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger