Kapitan Nauka. Księgi słówek dla małych poliglotów.

Mając w domu małego poliglotę warto pielęgnować jego zapał i rozpędzać jego silniczek poznawczy. Skoro są chęci - korzystamy ! Kapitan Nauka wychodzi nam na przeciw. Idealnie pomyślana seria czterech, kolorowych książek, dzięki których można przyswoić sobie słówka z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. 
Piękne, wieloelementowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą nas w wyjątkową podróż po Europie. 16 kolorowych rozkładówek przybliży słownictwo pogrupowane tematycznie wokół takich zagadnień jak lotnisko, owoce i warzywa, pojazdy, rodzina. Podczas wyprawy mali odkrywcy polecą samolotem, zjedzą smaczny obiad w restauracji, zobaczą z bliska tygrysa i zawitają na rodzinne przyjęcie. Przy okazji poznają angielskie słówka i wyrażenia, które przydadzą się im w codziennych sytuacjach, np. w sklepie czy u lekarza. 


Jak jest po angielsku, hiszpańsku czy niemiecku czosnek? Dzięki księgom słówek szybko znajdziecie odpowiedź na to pytanie! 


Księgi słówek to świetny start w zapoznanie dziecka z różnorodnością językową. Będą na pewno przydatne podczas nauki języków w szkole. 
Polecamy!

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger