Test zestawu JUNGLE od Canpol Babies

Produkty Canpol Babies, są z nami od zawsze. Używałam ich przy Bartku (wciąż ma swoją pierwszą miseczkę), używamy ich przy Kacperku. Są niezawodne. 
Kolejny raz otrzymaliśmy na testy produkty tej wszystkim, doskonale znanej marki. Wzięłam udział w projekcie, w którym co miesiąc, blogujące mamy, mogą przetestować wspaniałe produkty, a także zorganizować na swoich blogach oraz mediach społecznościowych konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wy też możecie wziąć udział w edycjach, wystarczy się zgłosić, zarejestrować i napisać kilka słów o sobie. Zestaw, który chce dziś Wam pokazać występuje w dwóch wersjach :


- niebieskiej, w lemury
- różowej, z flamingami 

W skład zestawu, który otrzymaliśmy do testowania, znalazły się:

- butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart 120 ml
- butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart 240 ml
- kubek 360° Jungle
- pluszowa przytulanka Lemur


Kacper zbliża się do 11 miesiąca. Nigdy nie pił z butelki i jakoś nie było potrzeby jej wprowadzać. Szczerze do testowania tego zestawu skusił mnie kubek 360. Butelki przedstawię Wam na podstawie opinii zaciągniętych u mam, które je użytkowały. 
Butelki zostały wykonane z najwyższej jakości polipropylenu i są przeznaczone dla maluszków od pierwszych dni życia (0+). Na opakowaniu, znajdziecie podstawowe informacje oraz oznaczenia. Buteleczki znajdują się w solidnym opakowaniu. Są przezroczyste, solidnie wykonane, trwałe, a przede wszystkim bezpieczne. Mają dobrze wyprofilowany antykolkowy smoczek silikonowy, o przepływie wolnym 0+. Butelki posiadają solidne zabezpieczenie oraz nakrętki, które chronią pokarm przed rozlaniem.

Wyczytałam w sieci, że mamy są raczej zadowolone. System antykolkowy spełnia swoją funkcję.
Kubek Jungle służy do nauki picia bez rozlewania i jest przeznaczony dla maluszków, które skończyły 6 miesiąc życia. . Kolorystyka niebiesko-szara idealnie się ze sobą komponuje. Jego pojemność, to 270ml. Posiada on wygodny uchwyt (rączki), ułatwiające maluchowi pewne trzymanie. Ustnik umożliwia picie z dowolnego miejsca wokół krawędzi kubka. Produkt do użytku w mikrofali. Kubek można myć ręcznie lub w zmywarce. Kacper od razu wiedział jak się nim obsługiwać, nie miał żadnego problemu, aczkolwiek wydaje mi się, że guma wokół ustnika jest za miękka, przez co zachęcała go do gryzienia. Wziął kilka łyczków i zaczynał się bawić. Dziwnym trafem też kiedy przechylił kubeczek zmoczył sobie rękaw body. Nie rzucił z wielkiej wysokości. Kilkakrotnie sprawdzałam jego szczelność nakrętki (wszak to niekapek) i nie wiem jak to zrobił, bo po przechyleniu woda sama nie wypływała. Także może trzeba uważać przy intensywniejszym użytkowaniu. 
W zestawie Jungle jest też maskotka&grzechotka Lemur. Kacper nie jest jakoś specjalnie "maskotkowy". Póki co, wszystkie misie i inne przytulanki wylatują z jego łóżeczka z prędkością światła (taki etap...). Lemur bardzo go zainteresował, ale niestety na krótko. Właściwie trochę dziwię się, że dedykowany jest on dzieciom od 0+, gdyż jego długaśne łapki mogą zostać wsadzone do buźki i połknięte. Dzieci lubią wsadzać sznurki od czapek np, i tu mam taką czarną wizję, że będzie podobnie. Także jeśli wpadnie Wam w ręce ta zabawka uważajcie na maluszki, aby nie połknęły sznurkowych łapek. Lemur w główce ma grzechotkę, dźwięk nie jest drażniący. 
Polecamy Wam zestaw Jungle od Canpol Babies. 

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger