Testujemy serię Hello Little od Canpol Babies

Kolejna edycja testowania produktów w blogosferze Canpol Babies i kolejne produkty, po które warto sięgnąć bez dwóch zdań!W naszym zestawie testowym znajdowały się dwa bidony. Pierwszy to praktyczny, kolorowy kubek z rurką, który przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9-go miesiąca życia, które opanowały umiejętność samodzielnego picia. Sprawdza się w podróży czy na spacerze. Wygodne, szerokie uchwyty ułatwiają dziecku trzymanie kubka w malutkich rączkach. Po zdjęciu uchwytów kubek może pełnić funkcję bidonu dla starszych dzieci. Ruchoma część nakrętki pozwala schować rurkę, kiedy dziecko nie pije z kubka. Bidonik ma pojemność 400 ml. Można używać go w mikrofali i myć w zmywarce. My czyściliśmy go w ten sposob już niejednokrotnie i nic się z nim nie dzieje. Rysunek nie blednie. 

Kubek jest śliczny. Mała panda na nakrętce rozśmieszała niejednokrotnie Kacperka chowając słomkę, a za pomocą jej uszek z łatwością chowamy ją do środka. Kubek nie przecieka, synek z łatwością i chęcią pije z niego samodzielnie. 

Drugi bidon  Posiada przykrywkę chroniącą rurkę przed zabrudzeniem i wygodny uchwyt pozwalający przymocować bidon np do paska. Posiada zatem wszystko, co dobry bidon mieć powinien. Dzięki temu jest idealnym towarzyszem zabaw, spacerów i dalszych podróży. Bidon został wykonany z miękkiego, bezpiecznego, odpornego na uszkodzenia tworzywa. Nie zawiera bisfenolu A. Jego pojemność to 350 ml i zalecany jest dla dzieci od 12 miesiąca. Ma trochę szerszą rurkę. Oba bidony są świetne i bardzo cieszę się, że Kacper z łatwością (podobnie jak Bartek) nauczył się z nich pić. Jak wiadomo - picie z użycie słomki - jest najbardziej zalecane przez logopedów. 
W serii Hello Little znajdziecie też śliniaczek (w trzech wzorach). Śliniaczek skutecznie chroni ubranie dziecka przed zabrudzeniem w trakcie jedzenia. Wyposażony jest w dużą kieszeń, która zatrzymuje resztki pokarmu, a wykonany jest z miękkiego i łatwo zmywalnego tworzywa. Śliniaki charakteryzują się autorskimi kolorowymi wzorami. Posiadają zapięcie na duży, wytrzymały rzep. Kacperkowi bardzo podobało się nowe wdzianko. Kieszonka bardzo praktyczna. Śliniak bardzo łatwo utrzymuje się w czystości, można zmoczyć go całego i dokładnie oczyścić z resztek pokarmu. Skoro mamy już bidony do picia, śliniaczek do utrzymania czystości przy spożywaniu pyszności przez naszego Szkraba - przydałoby się w czymś te pyszności podać. I oto kolejny element serii - miseczka. 
Jak dla mnie jest genialna. Posiada na silikonowe dno, które zapobiega przesuwaniu się jej po stole lub tacce krzesełka. Została wykonana z trwałej melaminy o ciekawym kształcie i zachęca do jedzenia każdego malca. Kacperek wypatruje na jej dnie pandy, kiedy posiłek się kończy. Wyposażona jest w praktyczne uszy ułatwiające przytrzymanie lub przenoszenie miseczki, kiedy niesiemy w niej gorący posiłek. Nie ma opcji poparzenia rąk, gdyż uszka nie nagrzewają się. Kolorowe nadruki zatopione w melaminie są zupełnie bezpieczne dla maluszka. Możemy myć ją w zmywarce, ale nie należy podgrzewać jej w mikrofalówce. Miseczkę można kupić również jak pozostałe elementy kolekcji w trzech sympatycznych wzorach.


Bardzo serdecznie polecamy Wam po raz kolejny produkty Canpol Babies. W naszym domu są niezawodne, cieszą oczka Maluchów i Rodziców. 


Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger