Nowości wydawnicze Zielonej Sowy

Dziś mamy dla Was dwie nowości wydawnicze Wydawnictwa Zielona Sowa.
Yeti na placu zabaw! Szkolne szaleństwa - Butchart Pamela


To kolejna propozycja dla fanów "Szkolnych szaleństw".

Historia niesamowita, bo spowijana tajemnicą, zabawnymi dialogami oraz sytuacjami. Pojawienie się odcisku Wielkiej Stopy na placu zabaw, to nie lada gratka! Maja i jej przyjaciele są podekscytowani! Pada gęsty śnieg, więc mają nadzieję, że zostaną odesłani wcześniej do domu. Lecz nagle słyszą dziwne hałasy dochodzące z placu zabaw i znajdują na śniegu odcisk wielkiej stopy… Wtedy już wiedzą! Na placu zabaw grasuje Yeti i jest bardzo, bardzo głodny! Ale przecież te stwory wyginęły, albo i nie? Czy to aby na pewno Yeti? Koniecznie zapoznajcie się z książką, aby poznać odpowiedź na pytanie : Czy Yeti... zje dzieci? :)


To już siódma część przygód naszej ulubionej Małej Pani weterynarz. Siódma historia spotkań z nowymi pacjentami i w dodatku daleko od domu. Misia spędza urodziny na wyjeździe razem z Ewcią, Mamą i oczywiście Popikiem. 

Zbliżają się ósme urodziny Misi. Popik, najlepszy przyjaciel dziewczynki postanowił przygotować dla niej niespodziankę. W tym celu piesek wybrał się do pobliskiego lasu. Niestety w drodze powrotnej napotyka rannego zajączka. Biedny uszatek nie może wydostać się z dołu, na placu budowy. Psiak próbuje go bezskutecznie uwolnić, wiec mknie po pomoc do swojej pani.. Wybawienie z tej niebezpiecznej sytuacji jest już bliskie, lecz wtedy sam Popik również wpada do dołu. Czy nic mu się nie stanie? 

Wakacje trwają w najlepsze... Misia wraz z mamą i Ewcią, swoją najlepszą przyjaciółką, wyjeżdżają nad morze.
Tam, oprócz zabaw na plaży, znajdą się zwierzęta, które potrzebują Misiowej pomocy.
Pierwszym z nich jest ranna rybitwa, która ma niesprawne skrzydło. Nadmorski ptak ma w nim haczyk na ryby, a dzięki Misi znów będzie mógł cieszyć się lataniem.  Kolejnym zwierzęciem, jakie zostanie uratowane z niedoli jest łaciata foka. Dzięki wsparciu mamy dziewczynki, foka otrzymuje natychmiastową pomoc.
W ostatnim dniu pobytu nad morzem Misię i Ewcię czeka wspaniała niespodzianka.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger