Nowe, sensoryczne doznania dla malucha z Kapitanem Nauką

Jesień. Nie przyszła, a przybiegła do nas - takie mam wrażenie. Zimność, wiecznie padający deszcz i szybko nadchodzące wieczory. Dlatego bunkrujemy się. Otaczamy się możliwie najfajniejszymi zapełniaczami wolnego czasu. Staramy się nie dać nudzie. Organizujemy sobie czas na tym, co lubimy najbardziej. Gry, książki, mądre zabawki kreatywne. 


Kapitan Nauka wychodzi nam na przeciw. 
W biblioteczce naszego Malucha pojawiły się nowości. Dwie książeczki z cyklu zwierzątek, które poznają otaczający świat. 

Mądre, delikatne treści otulone twardymi oprawami. Kacper bardzo lubi tą serię. Recenzje poprzednich o Motylku i Ptaszku znajdziecie TUTAJ, a dziś pokażemy Wam "Witaj Zajączku" oraz "Witaj Żabko". 


Każda książka, to spotkanie z sympatycznym małym zwierzątkiem, które jak to "Dziecko" ma ogrom pytań, wątpliwości, które musi koniecznie rozwiązać. Świat, który je otacza jest piękny, ale zarazem często niebezpieczny. Na swojej drodze można spotkać groźnego przeciwnika, dlatego zwierzaczki uczą się od rodziców jak uniknąć tak nieprzyjemnych sytuacji. 
"Witaj Zajączku" i "Witaj Żabko" to bogato ilustrowane, twarde strony przygotowane na eksplorację przez małe, ciekawskie rączki Twojej pociechy. Zabawne stworzenia, schowane za krzakami, inspirują do zabawy w "akuku!" , a skrzydlaci nieprzyjaciele wyglądają nader realistycznie kiedy pomachają swoimi skrzydłami. Książeczki to gwarancja mile spędzonego czasu we dwoje. To świetna forma zabawy, nauki i wstęp do poznawania otaczającego nas świata. Zdecydowanie polecamy!

Wyniki rozdania na Fanpagu i Instagramie : 
Zapraszam na priv : Anetę Myśliwiec, która wygrała Witaj Żabko,
oraz aga_summer, która wygrała Witaj Zajączku (Instagram)!

Gratulujemy :) 

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Mother and Son , Blogger